Blic Plus

Shoferi hodhi shishe plastike nga dritarja, gjesti i këtij vogëlushi i ka mahnitur të gjithë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një vogëlush një-vjeçar nga Kina ka qortuar një shofer, i cili hodhi një shishe plastike nga xhami i makinës.

Në një video të siguruar nga Daily Mail, Sun Jiruai mund të shihet duke ia kthyer shishen prapa shoferit, përmes xhamit të automjetit, transmeton lajmi.net.

Sipas nënës së tij, Jiruai mendoi se shishja i kishte rënë nga dora dhe po tentonte ta ndihmonte shoferin.

I mituri, i quajtur, jeton në qytetin e Jining në Provincën Shandong të Kinës Lindore.

Vogëlushi, sipas nënës së tij, është fëmijë kurioz dhe i sjellshëm, i cili iu ndihmon çdoherë të moshuarve.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Blic Plus

Nuk do ta besoni sa paguhet Arbana për një muaj

Blic Plus

Faton Peci i çon “selam” nga Istogu Bekë Berishës...

Blic Plus

Merkel jep lajmin e madh, Kjo vlen edhe për Shqiptarët që jetojnë në Gjermani

Blic Plus

Letra prekëse e një babi të varfër për të pasurin që ia gërvishti veturën