Sport

Shkodran Mustafi s’mbetet keq, kalon te skuadra e madhe italiane?

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Shkodran Mustafi është objektivi më i mirë i Juventusit, raporton Sky Germany.

Lëndimi i rëndë që pësoi Giorgio Chiellini bëri që drejtuesit e klubit bardhezi të viheshin në veprim për të gjetur një zëvendësim të tij.

Mbrojtësi i Arsenal duket se është lojtari i duhur i cili nuk do ta kishte problem edhe uljen në stol.

Mustafi nuk është në planet e Unai Emery, andaj edhe largimi i tij nga ‘Emirates’ është i pashmangshëm.

Sot është dita e fundit e afatit kalimtar veror dhe kësisoj gjërat formale duhet të kompletohen sa më shpejtë.

Medhi Benatia, Dejan Lovren dhe Jerome Boateng janë lojtarët e tjerë në target në rast se dështon Mustafi.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv