Sport

Shkodran Mustafi bën “hapin e madh” në karrierë

Shkodran Mustafi pritet të ndryshojë ambient gjatë verës së ardhshme.

Mbrojtësi shqiptar nuk po gjen minutazhin e duhur te skuadra e Arsenalit, shkruan “Zeri.info”.

Kështu, Mustafi raportohet se mund t’i bashkohet kampionit në fuqi të Evropës, Bayern Munichut.

Tashmë bisedimet kanë nisur mes palëve dhe Mustafi thuhet se do ta pranonte një transferim të tillë.

Ndryshe, Bayern Munichu ka shprehur interesim për Mustafin pasi nga klubi priten të largohen Jerome Boateng dhe David Alaba.

Postime të ngjajshme
Sport

Armando Broja gjen sërish golin

Sport

Vendoset se në sa shtete do të luhen ndeshjet e Euro2021

Sport

Ibrahim Dreshaj tregon klasin e tij, asiston në golin e dytë të Heerenveeen ndaj Feyenordit

Sport

Burreli i Samuel Nikajt triumfon pastër ndaj 2 Korrikut në Durrës