Sport

Shkëndija mbanë premtimin e tyre, vazhdon kontratën me dy lojtarë

Shkëndija e Hajvalisë ka vazhduar kontratën më dy futbollistë, shkruan Gazetasheshi.com

Liron Tasholli dhe Arben Pllana do të vazhdojnë kontratat e tyre respektvisht me Shkëndijën.

Tasholli ndihmoi e objektivave me përformance të shkelqyer, meqë rast edhe realizoi 10 gola në ndeshjet zyrtare.

Në anën tjetër, Pllana kontriboi shumë në arritjen e objektivave duke shënuar 7 gola dhe shpesh herë mbuloi edhe pozitën e mesfushorit të krahut.

“Gola e shumë suksese”, ka shkruar klubi në llogarinë e tyre zyrtare në llogarinë e tyre në Facebook.

Postime të ngjajshme
Sport

Shkëlqen Asensio, Real Madridi mposht bindshëm Mallorcën

Sport

Ronaldo kalon Messin si futbollisti më i paguar

Sport

Valon Berisha publikon pamje të rënda të këmbës pas lëndimit

Sport

Lyoni triumfon me përmbysje ndaj Troyes, kjo është nota e Shaqirit pas golit të shënuar