Show Bizz

Shkenda Dubova e bën nxehtë me këtë paraqitje!

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Shkenda Dubova është këngëtare dhe sipërmarrëse e suksesshme, e cila njihet për publikun shqiptar me këngët e saj si: “BadGal” ,

“Maje n’men”, e shumë të tjera. Ajo përpos si këngëtare, është një femër mjaft atraktive dhe e përfolur nëpër mediat rozë, shkruan Indeksonline.

Kjo për faktin se gëzon forma mjaft të mira trupore, e që nuk heziton ti ekspozoj herë pas here nëpër mediat sociale. Njejtë ka bërë edhe së fundmi, ku me anë të një fotografie, është paraqitur mjaft ‘e nxehtë’ duke marrë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë në llogarinë e saj në Instagram. /Indeksonline/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto