Sport

Shkëmbi e nisë me fitore te Ballkani

Ballkani ka fituar 4-0 kundër Turbinës në miqësoren e luajtur sot në Shqipëri,.

Dy gola i realizoi Mirlind Daku, teksa nga një e shtuan edhe Jashanica dhe Emerllahu.

Trajneri i ri i suharekasëve iu dha mundësi gati të gjithë futbollistëve që pati në dispozicion teksa debutoi edhe portjeri i ri, Redjepi.

Ballkani do të luajë edhe disa takime të tjera në këtë fazë përgatitore

Postime të ngjajshme
Sport

Milani nuk ndalet, këto janë planet për merkaton dimërore

Sport

Edhe një tjetër futbollist i Kategorisë Superiore po vjen në Superligën e Kosovës

Sport

Zbulohet shuma marramendëse që McGregor do të fitojë nga UFC

Sport

Çfarë ndodhi me 12-vjeçarin që ishte bërë futbollisti më i ri profesionist në vitin 2009?