Show Bizz

Shkëlzen Jetishi e uron me këto fjalë vajzën e tij

Xeni e ka uruar vajzën e tij për ditëlindje.

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Shkëlzen Jetishi sot ka pasur një arsye më shumë për të festuar.
Kjo pasi vajza e tij e ka festuar ditëlindjen dhe nuk ka munguar urimi publik i të atit. Xeni ka zgjedhur llogarinë e tij në Instagram për ta uruar atë.

“Urime zemra babit ditelindjen🎉🤩”, ka shkruar këngëtari pranë fotografisë. Pranë postimit ai ka pranuar edhe komente të shumta, aty ku edhe ka pranuar urime nga kolegë, miq e fansa. Kujtojmë projektin e fundit muzikor të Shkelzen Jetishit- Xenit është “Infermieres sime”, kushtuar infermiereve në shenjë falënderimi për punën e tyre.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Edona kombinon maskën me veshjen

Show Bizz

Del kënga “Jam shqiptar” nga Shyhrete Behluli e këngëtari turk Sinan Akcil

Show Bizz

Ndryshimi drastik, Fifi gati sa nuk qanë kur tregon masën që ka arritur

Show Bizz

“Mehmet Kosova” bëhet baba për herë të parë, bllokon spitalin