Lajme

Shkatërrohet baneri “Liria ka emër”, në Graçanicë

Mëngjesin e sotëm baneri i vendosur në hyrje të Komunës së Graçanicës “Liria ka emër” është shkatërruar.


Nga atje kanë dërguar edhe fotografi nga vendi i ngjarjes, derisa thonë se aty momentalisht gjendet edhe policia.

Postime të ngjajshme
Lajme

Milaim Zeka: Këto janë informacionet e mia për presidentin e ri dhe shkuarjen në zgjedhje të parakohshme!

Lajme

Ia huq Haki Abazi: Mendon se Prapashtica ndodhet në Podujevë

Lajme

“Llaseri”, më në fund arrestohet i shumëkërkuari në Prizren

Lajme

Rekord vdekjesh nga COVID-i, brenda ditës