Show Bizz

Shikojeni pozën e Afronës në karrocën e supermarketit

Afrona Dika është tanimë mjaft e njohur nga publiku mbarëshqiptar.

Bashkëshortja e Bleros merrë mjaft vëmendje me postimet që bën në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

Ditë më parë ajo dhe Blero festuan njëvjetorin e martesës në Turqi, por ja që magjia e atyre netëve u prish pasiqë të dy u kthyen në vendet e tyre.

E tek sa Afrona ndodhet në Zvicër ka sjëllë një imazh siç nuk jemi mësuar te shohim nga ana e saj.

Hipur në karrocën e marketit a po i ka hije ky gjest gruas së Bleros?

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Yllka rrëfen historinë e dashurisë me bashkëshortin Astrit Pallaska

LajmeShow Bizz

Këngëtarja Vera Oruçaj pritet në takim nga kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani

Show Bizz

Vesa kapet me komentuesen e cila e pyeti se çfarë iu ka bërë buzëve

Show Bizz

Jetë luksoze: Arta Elezaj pozon me çantë të njejtë si të Melania Trump