Sport

Sherr në mes të Guardiolas dhe Agueros (VIDEO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një moment tensioni është verifikuar gjatë ndeshjes Manchester City-Tottenham mes Pep Guardiola dhe Sergio Aguero.

Trajneri e ka zëvendësuar argjentinasin në minutën e 66-të dhe më pas të dy kanë patur një debat të ashpër, sa është dashur ndërhyrja e zëvendëstrajnerit të “Qytetarëve” për të qetësuar gjakrat.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv