Lajme

‘Sheremeti e Delia’: Vitia kërkon ndihmën e mikut në spotin e ri

Kandidati për të parin e Prishtinës, ka vazhduar me spote elektorale, pas atij që e përqeshte kundërkandidatin nga radhët e LDK’së, Përparim Ramën, ku u kritikua shumë.

Kësaj radhe Vitisë në ndihmë i ka dalë kryeministri dhe lideri i VV’së Albin Kurti, sëbashku shihen tek luajnë bilardo, përcjellë Gazeta Metro.

Ndryshe nga video e kaluar ku u kritikua shumë, Vitia kësaj radhë ka kërkuar ndihmën e mikut, atij në video iu ka bashkangjitur kryeministri Kurti, të cilët duke luajtur kinse bilardo e zhvillojnë edhe një bisedë, ku Kuti i shpreh mbështetje të pa rezervë si kryeministër.

“Menaxhimi i Prishtinës kërkon bashkëpunim e përkushtim të përditshëm i cili deri më tani i ka munguar kryeqytetit”, shkruajti Vitia teksa postoi videon. /gazetametro.net

https://www.facebook.com/arben.vitia.3/videos/310879184199111/?t=9

Related posts
Lajme

Ky është parashikimi i motit për nesër

Lajme

Çfarë moti do të mbajë nesër në Kosovë?

Lajme

Koci tregon përse kërkoi shtetrrethim për Rrafshin e Dukagjinit pas ngjarjes tragjike në Gllogjan

Lajme

Rastet e reja me COVID-19, janë nga këto komuna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *