Sport

Shënohet një evrogol në stadiumin “Bajram Aliu”

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Drenica dhe Llapi janë duke u përballur në stadiumin “Bajram Aliu” në Skënderaj,në ndeshjen e javës së 2-të të IPKO Superligës së Kosovës, shkruan BlicMedia.net.

Skuadra vendase ka shënuar për 2:0 me një evrogol të shënuar nga gjuajtja e lirë nga Osman Mziu. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv