Sport

Shënohet goli i parë në ndeshjen, Arsenal – Burnley (VIDEO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Arsenali ka kaluar në epërsi kundër Burnley në ndeshjen që po zhvillohet në “Emirates”.

Ishte sulmuesi, Alexandre Lacazette, ai që zhbllokoi rezultatin dhe realizoi për 1-0 në minutën e 13’.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv