Sport

Shënohet edhe goli i dytë në takimin Prishtina – Connah’s

Është shënuar edhe goli i dytë në përballjen ndërmjet Prishtinës dhe Connah’s.

Prishtina ka dyfishuar shifrat ndaj kampionëve të Uellsit, Connah’s, raporton Demokracia.com.

Është sulmuesi nigerian, Oto John ai që është përkujdesur ta dërgojë topin në rrjetë.

John doli përballë me portierin kundërshtar nga ku u tregua i saktë në minutën e 52-të.

Postime të ngjajshme
Sport

Superkompjuteri parashikon renditjen finale në Premierligë

Sport

Publikohet ranglista e re e FIFA-së, ja ku rënditet Kosova

Sport

Superlajm për Edon Zhegrovën

Sport

Aguero arrin te Barcelona dhe shpenzon gjysmë milioni euro për të blerë një veturë të re