Sport

Shënohet edhe goli i dytë në sfidën mes Kosovës U21 dhe Shqipëria U21

Është duke u zhvilluar ndeshja mes Kosovës U21 dhe Shqipërisë U21.

Tashmë djelmoshat e Kosovës e kanë barazuar rezultatin në 1-1, shkruan Sheshi.info

Golin për ‘dardanët’ e realizoi Erolind Krasniqi në minute e 66-të.

Reazultati aktual është 1-1.

Related posts
Sport

Granit Begolli afër marrëveshjes me skuadrën e madhe kosovare

Sport

Këto janë 12 skuadrat që tanimë kanë siguruar kualifikimin nga grupet e Ligës së Kampionëve

Sport

PAMJET: “Shpërthen” stadiumi San Siro, shënohet goli i parë në ndeshjen Milan-Liverpool

Sport

Kroos me gol spektakolar zhbllokon shifrat në ndeshjen Real Madrid – Inter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *