Sport

Shënohen dy gola të shpejtë në klasiken: Dortmund – Bayern

Ashtu siç është pritur përballa Borussia Dortmund – Bayern Munich po sjell spektakël.

Kur kanë kaluar vetëm 10 minuta lojë janë shënuar dy gola, derisa rezltati është 1:1.

Brandt i dha epërsinë Borussia Dortmundin në minutën e 6-të ndërsa në minutën e 9-të ka barazuar Lewandowski për të dhënë kështu sinjale se kjo ndeshje sot është spektakolare.

Related posts
Sport

Distria Krasniqi mëson kundërshtaren për finale – kjo është koha dhe mënyra si mund ta ndiqni finalen

Show BizzSport

Kjo është befasia që Cristiano ia bë Georginën në mes të Dubait

Sport

Me dy gola të shënuar mbyllet ndeshja miqësore Llapi – Neftchy

Sport

Distria Krasniqi në gjysmëfinale

Leave a Reply

Your email address will not be published.