LajmeShow Bizz

Shemi i grupit “Ilirët” humbë personin më të dashur

Shemsi Krasniqi, për publikun e gjërë i njohur si Shemi i grupit “Ilirët”, ka pësuar një humbje tjetër të madhe, shkruan “Kosovarja”.

Siç bënë të ditur vetë këngëtari përmes faqes së tij në “Facebook”, ai e ka humbur motren.

Shemi, njoftimin për vdekjen e motres, që e quan “madhështore”, e ka shoqëruar edhe me një foto të së ndjeres.

Shemi, para një viti pësoj një tronditje të madhe shpirtërore kur humbi bashkëshorten e tij.

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar