Lajme

“Sheiku i Kosovës” thotë se e telefonoi Melihate Tërmkolli, tregon kërkesën që ia bëri

Xhevat Ahmeti është banori nga fshati Bresan e që i pëlqen të vishet si sheik.

Ai vetes ja ka vendosur epitetin sheiku i Kosovës.

Ahmeti së fundmi ka treguar edhe preferencat e tij politike. Ai thotë se është rugovisti më i madh në Kosovë.

“Unë kom le LDK, Dje më ka thirrë Melihate Tërmkolli. Më tha masi koke sheik ta formojmë LDK. Unë ju thashë, jo jo, ju e keni prishë, unë nuk muj me formu”, shprehet ai në ATV.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=1053643692059269

Related posts
Lajme

Kush është njeriu i afërt i Abdixhikut që do të bëhet zëvendës i Ramës?

Lajme

Rrëfimi prekës i mikut për shokun që iu vetëvra

Lajme

Ky është parashikimi i motit për nesër

Lajme

A do të ketë lirim të masave për festat e fundvitit dhe cili është rekomandimi i infektologëve?!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *