Lajme

Shefi nuk ia dha rrogën, punëtori ia kallë autobusin

Policia e Kosovës ka arrestuar mbrëmë një person të dyshuar për veprën penale “Zjarrvënie”.

Brenda Prokurorisë Themelore në Prishtinë kanë bërë të ditur se ai dyshohet se ia ka vënë zjarrin një autobusi.

Mësohet se motivi i këtij rasti dyshohet se ka të bëjë me faktin që pronari i autobusit nuk ia kishte dhënë pagën të dyshuarit, i cili kishte punuar në firmën e tij.

Këto burime kanë bërë të ditur se i dyshuari, me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt. /lajmi.net

Postime të ngjajshme
Lajme

Kompania që transportoi kokainën dhe pronarët e saj

Lajme

A është çmimi arsyeja që Kosova ende nuk ka blerë asnjë vaksinë?

Lajme

Ndodhë në Kosovë: Vetura për pak sa nuk i shtyp publikun që shikonin garat

Lajme

Këta janë të arrestuarit në aksionin e sotëm ku u kapën 400 kg kokainë