Sport

Shatë ndeshje në programin e Ligës së Kombeve sot, vëmendja te takimi Spanjë – Zvicër

Sot do të zhvillohet shtatë takime në kuadër të Ligës së Kombeve, ndeshje këto në kuadër të rundit të tretë të këtij kompeticioni.

Vëmendja patjetër do të jetë te ndeshja Spanjë – Zvicër, pasi në radhët e Kombëtares Helvete do të jenë edhe futbollistët shqiptar, Xherdan Shaqiri e Granit Xhaka, shkruan IndeksOnline

Ky takim do të fillojë nga ora 20:45 dhe zhvilohet në stadiumin “Alfredo di Stefano”.
Më poshtë takimet e tjera:

Postime të ngjajshme
Sport

Trajneri spanjoll drejton Kosovën për ndeshjet ndaj Malit të Zi dhe Suedisë

Sport

“Cima” ka një dedikim për Munishin dhe lojtarët

Sport

Sonte fillon faza e grupeve e Europa League, na presin sfida shumë interesante

Sport

Sot fillon kampionati i Ligës së Veteranëve në futboll