Sport

Sharri – Ramiz Sadiku, ky është rezultati i miqësores

Sharri dhe Ramiz Sadiku kanë zhvilluar sot një miqësore luksi, shkruan BlicMedia.

Skuadra e Ramiz Sadikut ka shënuar fitore të merituar në këtë përballje.

Rezultati final i ndeshjes Sharri – Ramiz Sadiku 1-4.

Postime të ngjajshme
Sport

Renditja e ligave më të forta në Evropë gjatë 15 viteve të fundit, çka shkruhet për Kosovën?

Sport

Milani dështon të fitojë ndaj Udinese

Sport

Pnishi kërkon në FIFA rreth 32 mijë euro kompensim nga Feronikeli

Sport

Bytyqi asiston, Cikalleshi shënon