Sport

Shaqiri pranë rikthimit në Serie A, kjo mund të jetë skuadra e tij e re

Aventura e Shaqirit te Liverpool është afër fundit.

Sulmuesi shqiptar i cili shkëlqeu në Euro 2020 ka ngjallur interesim të madh te skuadrat e Serie A dhe liga turke.

Mediat nga Italia raportojnë se Lazio është shumë e interesuar për shërbimet e Shaqirit, dhe sipas mediave italiane Lazio ka dërguar edhe ofertë zyrtare në drejtim të Liverpoolit për 12 milionë euro.

Liverpool po kërkon 15 milionë për të liruar Shaqirin, dhe bisedimet priten të hapen së shpejti.

Postime të ngjajshme
Sport

“Bombardon” përsëri Muriqi, realizon gol të bukur në miqësore me Lazion

Sport

EKSKLUZIVE: Agon Llugiqi bëhet me ekip të ri

Sport

Përfundon miqësorja mes Gjilanit dhe KF Veleshta, ky është rezultati i ndeshjes

Sport

Ky është numri që do të mbaj Jadon Sancho tek Manchester United