EURO 2020

Shaqa gjunjëzon Spanjën, shënon golin e barazimit

Zvicra ka barazuar rezultatin ndaj Spanjës, me një gol të shënuar nga Xherdan Shaqiri.

Helvetikët janë rikthyer në lojë në minutën e 68-të pas golit të shënuar nga Xherdan Shaqiri.

Ka qenë Flurer që ka asistuar për kapitenin Shaqiri i cili nga afër nuk ka gabuar për rezultatin 1:1.

Postime të ngjajshme
EURO 2020

Pesë lojtarë që vlera e tyre u rrit dukshëm pas paraqitjeve fantastike në Euro 2020

EURO 2020

Pritja e tij e stolisi Italinë me trofeun e “Euro2020”, Donnarumma tregon pse nuk festoi pritjen e penalltisë

EURO 2020

Jorginho tregon përse zgjodhi Italinë para Brazilit

EURO 2020

Skuadrat dhe lojtarët me statistikat më të mira në Euro 2020