Sport

Sfida Prishtina – Bodo/Glimt transmetohet në këtë televizion

FC Prishtina këtë mesjavë do ta luajë ndeshjen e parë të raundit të tretë në Ligën e Konferencës.

Të drejtuarit e Zekirija Ramadanit do të kenë përballë skuadrën norvegjeze, Bodo/Glimt.

Kjo sfidë do të luhet të enjten në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Ndeshja në fjalë nis nga ora 20:00 dhe transmetohet në Klan Kosova dhe Art Motion.

Ndeshja e kthimit luhet një javë më pas në Norvegji.

Postime të ngjajshme
Sport

Batatina i kundërpërgjigjet “Xhebrailave”

Sport

Ronaldo biznesmen i suksesshëm, i ndryshoi jetën 40 mijë njerëzve

Sport

Ish futbollisti i Prishtinës nënshkruan për skuadrën e njohur evropiane

Sport

Start i dobët në Superligë, por Ulpiana tani ka një mesazh