Lajme

Sërish termet në Tiranë dhe përreth

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Mëngjesi i sotëm ka rikthyer edhe lëkundjet e tokës. Një tërmet me magnitutë 3.4 dhe thellësi dy kilometra është regjistruar në orën 07:22.

Epiqendra ka qenë një kilometër në perëndim të Vorës, shumë pranë me Tiranën. Lëkundjet janë ndjerë në Vorë, Tiranë, Durrës dhe zonat e tjera përreth. Aktualisht nuk raportohet për dëme materiale.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat