Sport

Serie A vjen sot me këto përballje

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Serie A vjen sot me disa përballje të javës së parë, shkruan BlicMedia.

Dje në kampionatin italian janë zhvilluar dy takime, Parma – Juventus 0:1 dhe Fiorentina – Napoli 3:4.

Këto janë takimet të cilat luhen sot në Serie A. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv