Sport

Sergio Ramos e kalon Spanjën në epërsi

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Spanja është duke e mposhtur 1-0 Rumaninë

Kapiteni dhe mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, ishte ai që e kaloi Spanjën në epërsi, duke shënuar për 1-0 nga pika e bardhë në minutën e 29’ të ndeshjes.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv