.
Show Bizz

Semi mori ‘hak’ ndaj Donaldit, Romeo ia kthen me të njëjtën monedhë këngëtares

Donaldi tashmë ka konfirmuar lidhjen me Beatrix dhe afrimiteti mori ‘’zjarr’’ menjëherë pas daljes së Semit nga shtëpia.

Kjo e fundit si shoqja e ngushtë e Borës vazhdimisht brenda shtëpisë e ka ‘’ruajtur’’ Donaldin duke përmendur faktin se sa shumë duhen ai dhe Bora.

Pas puthjeve e para që u shpreh e revoltuar pasuar me një publik të tërë dhe një numër të madh të fytyrave publike ishte Semi.

Këngëtarja lëshoi në mënyrë demonstrative studion madje gjatë spektaklit të asaj jave i kërkoi Arbanës t’i kthente edhe pellushin qe i la para se të dilte.

Pas këtyre zhvillimeve Semi i ka bërë ‘’unfollow’’ Donaldit edhe pse Bora nuk e ka bërë akoma një gjë të tillë.

E përderisa Donaldi nuk ka qasje në llogaritë e tij në rrjetet sociale, është Romeo ai që menaxhon rrjetet sociale të vëllaut dhe si duket u ‘’hakmorr’’ ndaj Semit duke iu kthyer me të njëjtën monedhë e duke i bërë ‘’unfollow’’ nga Instagrami Donaldit.

Në anën tjetër Bora vazhdon ta ndjek ish të dashurin e saj pas hyrjes së tij në shtëpinë e BBV, ndërsa ka qenë pikërisht Romeo që filloi ta ndiqte nga llogaria Donaldit në kohën kur dyshja dhanë shpresë për një ribashkim.

Related posts
Show Bizz

Ish konkurrenti I Perputhen ; Jam fansi me i zjarrte i Donaldit! Bores i rriktheu prap…

LajmeShow Bizz

Ilir Shaqiri reagon me një këngë pas dënimit të Gucatit e Haradinajt

LajmeShow Bizz

Bora Zemani dhe Donald Veshaj u bashkuan, por si reagoi Beatrix Ramosaj për rikthimin e tyre? Publikohen pamjet

LajmeShow Bizz

Elvana pozon me “zogun” në fushë, Loredana i propozon martesë