Lajme

Selmanaj tallet keq me Qeverinë Kurti

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Driton Selmanaj teksa ka folur rreth projektbuxhetit të vitit 2022 u shpreh me ironi se i ka lënë përshtypje ndarja e mjeteve të mjaftueshme për ta kthyer Çakorrin dhe Zhlebin dhe bashkimin kombëtar,

Selmanaj:Më la përshtypja ndarja e parave për kthim të Çakorrit dhe Zhlebit dhe bashkimin kombëtar

“Ajo çka më la përshtypje se ju kishit ndarë para të mjaftueshme për me kthye Çakorrin dhe Zhlebin, kishit ndarë para të mjaftueshme kishit ndarë para të mjaftueshme për ta bërë bashkimin kombëtar dhe për të realizuar aktivitete për bashkimin kombëtar dhe kjo më jep shpresë se do jeni Qeveri e cila do t’i realizoj premtimet 20 vjeçare të aktivitetit tuaj politik që keni pasur në Kosovë“, tha ai.

Postime të ngjajshme
Lajme

Aksident tragjik në Itali, vdes 24-vjeçari shqiptar

Lajme

Momenti kur polici serb tërheq zvarrë një grua gjatë protestave në Beograd

Lajme

Shpat Kasapi tregon ngjarjen emocionuese të babait që i ka ndodhur në të njëjtin vend të aksidentit në Bullgari

Lajme

U raportua për sulme të mundshme në Kosovë, reagon Policia