Lajme

Selim Pacolli prezanton aktivistin nga diaspora, për asamblist në Prishtinë

Selim Pacolli, aktualisht nënkryetar i komunës së Prishtinës, ka prezantuar Naser Sherifin, veprimtar dhe aktivist politik në Diasporë, i lindur Dabishec, sot iu bashkua listës së AKR-së për Asamble Komunale në Komunën e Prishtinës.

Ai ka thënë se Sherifi është një afarist i dëshmuar dhe i ka uruar suksese.

https://www.facebook.com/selimpacolliofficial/posts/1354181704983973

Postime të ngjajshme
Lajme

KEDS: Këto vende do të mbesin pa rrymë nesër

Lajme

Gastronomët kanë një njoftim për gjithë klientët

Lajme

U raportua se janë kthyer eshtrat e Ukshin Hoti, ja çfarë thotë djali i tij

Lajme

Këtyre moshave u takojnë 3 viktimat e sotme të COVID-19