Show Bizz

Scarlett paraqitet sensuale në premierën e “Marriage Story”

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Scarlett Johansson ka treguar shpinën e saj me tatuazhe derisa është paraqitur në premierën e “Marriarge Story”

Scarlett Johansson ka ngritur vetullat e saj lart javën e kaluar kurse ka thënë në një intervistë që ajo beson se me Woody Allen do të punonte në çdo kohë.

Paraqitja e saj në krah të Allen bëhet në kohën kur ai akuzohet se keqtrajtoi vajzën e tij të adoptuar Dylan kur ajo ishte fëmijëve, megjithatë, nuk duket se ka zbehur entuziazmin e aktores për Festivalin e Filmit Ndërkombëtarë në Toronto.

Ajo ishte e rrethuar nga fansat këtë të diele kur ka arritur në premierën e filmit të saj më të ri, “Marriage Story”, që po shfaqet në festivalin më të madh të Kanadasë për filmin.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto