Sport

SC Gjilani përfundon testet për koronavirus

Me anë të një njoftimi për media ‘SC Gjilani’ ka bërë të ditur se ka përfunduar me sukses testet për COVID-19,, shkruan BlicMedia.

”Futbollistët, stafi teknik dhe personeli i klubit janë nënshtruar testeve në mëngjesin e së premtës në Institutin e Shëndetit Publik në Gjilan, me ç’rast të gjithë kanë rezultuar negative”, thuhet në njoftimin e tyre.

Më poshtë njoftimi i plotë i klubit.

KOMUNIKATË PËR SHTYPSC Gjilani njofton opinionin se ka përfunduar me suksese testet për ‘COVID-19’.Futbollistët,…

Posted by SC Gjilani on Friday, May 22, 2020

Postime të ngjajshme
Sport

Ja kur do të zhvillohet super ndeshja, ‘Maqedoni Veriore – Kosovë

Sport

Grezda sulmon fizikisht lojtarin kundërshtar në parking pas ndeshjes

Sport

Debat i ‘nxehtë’ mes Qeqës dhe Debatik Currit

Sport

Munishi me parashikim të “çmendur” për Arbërinë!