Zgjedhjet 2021

“Sasa” pyet qytetarët: A jeni mush dashni me kup me 14 shkurt?

Adriana Matoshi e njohur si “Sasa” është bërë pjesë e politikës, duke garuar si deputete në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Përmes rrjeteve sociale, ajo bën deklarata duke dhënë edhe premtime të shumta.

Na ndajnë edhe pak ditë nga zgjedhjet, dhe ajo vendosi që me anë të një imazhi të bëjë një pyetje drejtuar qytetarëve.

“A jeni mush dashni me kup me 14 shkurt?” ishte pyetja e saj e cila pas publikimit mori komente duke i dhënë përkrahje të madhe

Postime të ngjajshme
LajmeZgjedhjet 2021

Deputetja më e pafat në LDK, mori vetëm 397

LajmeZgjedhjet 2021

Ku u votua më shumë Vjosa Osmani?

LajmeZgjedhjet 2021

Kaq vota mori Behgjet Pacolli në zgjedhje

LajmeZgjedhjet 2021

Vjosa Osmani shkruan historinë, është personi më i votuar ndonjëherë në Kosovë