Show Bizz

‘Sasa’ i ‘kallë’ ndjekësit me këtë foto

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Aktorja e njohur Adriana Matoshi apo ndryshe e njohur te publiku si ‘Sasa’ po i sjellë shpesh ndjekësve imazhe tejet të bukura.

E njohur si një femër pozitive, e dashur dhe e ëmbël, por në përditshmëri di të jetë edhe serioze, shkruan “Kosovarja”.

‘Sasa’ mund të themi lirshëm se është ndër të rrallat aktore që marrin gjithë këtë simpati nga publikut.

Në foton e saj të fundit, e cila vie e veshur plot me stil dhe e grimosur lehtë, dikush prej ndjekësve që i tha ‘ na kalle’.

Kjo është ‘Sasa’ përvëluese edhe në dimër./Kosovarja/.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto