Sport

Sarri ndal stërvitjen pasi tifozët dolën kundër Vedat Muriqit

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi po kalon momente jo të mora tek Lazio. Tifozët nuk janë shumë të kënaqur me të, duke mos kursyer shpesh edhe fjalë ofenduese për të, transmeton Demokracia.com.

Kështu ndodhi edhe në stërvitjen e fundit ku të pranishëm ishin disa tifozë.

Sarri nuk mundi ta duroi këtë situatë dhe është shkëputur pak nga stërvitja dhe u drejtohet disa tifozëve lazialë që po shanin Vedat Muriqin:

“Nëse dëgjoj edhe një fjalë për Muriqin, do e boshatis tribunën!”, iu ka thënë Sarri tifozëve.

Muriqi vazhdon të mbetet pjesë e Lazios por duket se edhe këtë edicion do të ketë bukur shumë tel;ashe me ambientim.

Postime të ngjajshme
Sport

Babai i Arbër Zenelit e mohon kategorikisht se ylli kosovar i ka këputur ligamentet

Sport

Ardian Nuhiu se harron ndeshjen kundër Feyenoordit: Ja çka iu thash futbollistëve

Sport

EKSKLUZIVE: KF Onix arrin marrëveshje me ish-lojtarin e Llapit

Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale