Show Bizz

Sara shfaqet e lumtur në përqafimin e vjehrrive

Sara Hoxha i ka falënderuar të gjithë ata që ishin pranë saj në ditën më të rëndësishme.

Sara Hoxha dhe Ledri Vula kishin organizuar një ndejë të veçantë për ardhjen në jetë të vajzës.

Mes familjarëve e miqve, para pak minutash ajo me ndjekësit ka ndarë disa nga momentet e veçanta. Në mesin e fotogravive që ka publikuar është edhe një me prindërit e Ledrit, Agronin dhe Xheraldinën.

“Faleminderit për dashurinë dhe mbështetjen tuaj dhe që erdhët për të festuar së bashku ditën tonë të veçantë me ne .. faleminderit për secilën dhuratë veç e veç, 04.10.2020″, ka shkruar Sara pranë postimit të bërë në Instagram.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

A po e rrezikon shtatzëninë Sara me këtë veprim?

Show Bizz

Dj Snake nuk heq dorë nga Marina, shihni ç’bën tani

Show Bizz

Publikohet lista zyrtare me 41 shtete pjesëmarrëse në Eurovision 2021

Show Bizz

Ja çka bëri Dafina pas dissit të Taynes