Show Bizz

Sapo ka mbushur 20 vjec.. ….ne pasaporte sapo i beri 60 vertete, por ne energjine e pashtershme qe ka ,eshte frymezim

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Aurela Gaçe i ka kushtuar një status mjaft të gjetur koleges së saj, këngëtares së talentuar Irma Libohova, me rastin e datëlindjes. Sapo ka mbushur 20 vjec ❤ ….ne pasaporte sapo i beri 60 vertete, por ne energjine e pashtershme qe ka ,eshte frymezim . Edhe 100 Diva e vertete e muzikes Shqiptare. Je pasuri.Kam qene ,jam ,e do te mbetem fansja jote. Postime ditelindjesh bej rralle ketu ne faqe, por une nuk mund te mohoj kurre se figura e saj ne skene, zeri i saj, mua me ka rritur.

Po, isha mbase 13 vjec kur e pashe ne skenen e festivaleve , e si femije, nuk isha e afte te zgjidhja per famen ,a per emrin , as mbase te kuptoja vokalin e saj , por zemra e zgjodhi vete.

Sepse zemra ndjen. Ndjesi reale , e sinqerte.
Ashtu sic e ka femija. Kendoja vetem kenget e saj, ne cdo shfaqje, konkurrim shkollash. Kur dilte ne skene, duhet te pushonin te gjithe sepse une mezi e prisja. Te nesermen e dija kengen permendesh, sepse e incizoja ne koke, e per mua ishte gjithmone fituesja,edhe kur nuk merrte te parin.përnaishtedikur.info

“Krenare qe zemra ime prej femije zgjodhi kete figure, qe edhe sot, akoma me emocionon
Prandaj nuk mund te mos e uroja publikisht,
Edhe 100 IRMA LIBOHOVA.
Emrin e ke te gdhendur me shkronja te arta ne muziken Shqiptare, e ne brezat qe rriti muzika jote”.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto