Sport

Samir Sahiti tallet me videon motivuese të Prishtinës

Të shtunën do të zhvillohet super-sfida mes Prishtinës dhe Ballkanit në kuadër të xhiros së 20-të në Superligën e Kosovës.

Por, për këtë ndeshje janë mobilizuar jashtëzakonisht mirë dy klubet.

Së fundi, në mbështetje të Ballkanit, ka dalë edhe mbrojtësi i djathtë, Samir Sahiti.

Anësori i Trepcës, të shtunën do të përkrah Ballkanin.

Sahiti ka ngacmuar FC Prishtinën për postimin e fundit.

“Friken nuk ju heqin videot fallco motivuese. FCB”, ka shkruar Sahiti.

Prishtina-Ballkani zhvillohet të shtunën, në stadiumin “Fadil Vokrri”, prej orës 17:00.

Postime të ngjajshme
Sport

Kjo është e ardhmja e Luka Modric

Sport

Ismet Munishi flet për të ardhmen e Milot Rashicës

Sport

Ish-ylli i PSG pagoi 5 mijë euro për ta eliminuar ish-të dashurën nga ”Big Brother”

Sport

“Lufta” mes Giroud dhe Benzema, Griezmann mban anën e këtij lojtari