Sport

Samir Sahiti i gatshëm të rikthehet te Vëllaznimi

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ylli i skuadrës së Vëllaznimit, Samir Sahiti në një prononcim për BlicMedia ka folur për skuadrën gjakovare dhe dëshirën që ka për tu rikthyer në këtë klub.

“Për disa skuadra ja vlen me kontribu edhe nëse për momentin kushtet nuk janë të mira”, ka thënë Sahiti.

“Po pres të më kontaktojnë këto ditë që me ju bashku Vèllaznimit sepse kam kaluar shumë mirë aty”, ka deklaruar Sahiti.

Jam i gatshëm të rikthehem te skuadra e Vëllaznimit ka deklaruar në fund Samir Sahiti për BlicMedia.

Vëllaznimi sot zhvillon ndeshjen e parë të këtij edicioni të garave në Ligën e Parë kundër skuadrës Onix. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv