Lajme

Sami Lushtaku nga Drenica lëshon “bombën” politike

Ish-kryetari i Skenderajt, Sami Lushtaku, po vazhdon vizitat në odat e fshatrave të Skenderajt, shkruan Express.

Ai përmes shkrimeve dhe fotografive që po i bën në facebook, po njofton për grumbullimin e banorët e komunës së Skenderajt.

Lushtaku dje ishte në fshatin Prekaz i Epërm, ku në bazë të fotografisë që ka shpërnda, Lushtaku është pritur mjaft mirë nga banorët e fshatit.

Ndërsa sot, Lushtaku vizitoi fshatin Polac për të cilin tha “Sonte në vendlindjen e burrit të madh të kombit dhe ideologut të çështjes kombëtare, në Polacin e Hasan Prishtinës”

Postime të ngjajshme
Lajme

Ekskluzive: Këta janë 47 personat që nuk mund të kandidojnë për deputetë

Lajme

A iu bë e padrejtë Albin Kurtit? Enver Hasani flet në Pressing

Lajme

Baton Haxhiu: Vetëvendosje arriti qëllimin në Kosovë

Lajme

Rusia reagon në deklaratën e Ramush Haradinajt