Lajme

Sami Lushtaku gjobitet me 2 mijë euro

Po vazhdon gjobitja e partive politike për tubimet e mbajtura me qindra njerëz nëpër ambiente të mbyllura, në kundërshtim me masat kundër koronavirusit.

 

Drejtori i Inspekcionit, Adonis Tahiri ka njoftuar se është gjobitur me 2 mijë euro Sami Lushtaku nga PDK, i cili së fundi mbajti tubim në lagjen Kodra e Trimave në Prishtinë.

“Askush mbi ligjin! Gjobë për tubim në lagjen Kodra e Trimave“, ka shkruar Tahiri.

Postime të ngjajshme
Lajme

Kur do të vijë vaksina kundër COVID-19 në Kosovë?

Lajme

Parashikimi i motit për vikend: Rikthehet i ftohti dhe bora

Lajme

Endrit Thaçi poston fotografi emocionuese të Adem Jasharit dhe Hashim Thaçit

Lajme

Kujtim Shala reagon për herë të parë pas debaklit, të LDK-ës