Show Bizz

Sakrifica për të bërë një fotografi perfekte, ja çka i ndodhi Taynes

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Reperja Tayna vazhdon të jetë ndër emrat më të pëlqyer të muzikës hip-hop në vend.

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan herë pas here me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, Tayna publikoi për ndjekësit e saj në InstaStory një ‘selfie’ shumë atraktiv para pasqyrës. Ku tregonte linjat atraktive.

Reperja nga Prizreni në mbishkrimin e fotografisë e bëri të ditur se kishte bërë një ‘sakrificë’ për të arritur këtë pozë.

“Pas kësaj foto u theva dhe desh mu ndal fryma”, shkroi Tayna përbri këtij imazhi, përmes së cilit ka ngacmuar imagjinatën e fansave, transmeton telegrafi.

Ajo përndryshe këto ditë është duke shijuar disa ditë të mira pushimi, pas një angazhimi intensiv në projekte muzikore dhe koncerte.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto