Show Bizz

Sabri Fejzullahu me dedikim të veçantë për djalin e madh për datëlindje

Këngëtari ka zgjedhur t’i bëjë një urim special përmes rrjeteve sociale.

Duke publikuar një imazh në storien e tij, Sabri Fejzullahu i ka shkruar edhe një dedikim.

 

Këngëtari ndër të tjera i ka uruar edhe shumë vite me lumturi dhe gjithë të mirat.

“100 i festofsh i gëzuar me dinjitet me dituri me dashni punë të mbarë me respekt me edukatë me sinqeritet e me 100 epitete që i posedon Ti djali i babi”, kanë qenë fjalët e këngëtarit.

Ndryshe, rikujtojmë se Armendi është djali i Sabri Fejzullahut nga martesa e tij e parë.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lajmërohet burri i Fjolla Morinës, me këtë foto u përgjigjet raportimeve për ndarje

Show Bizz

U largua nga “Për’puthen”, Ledjana merrë edhe një tjetër vendim drastik

Show BizzSport

Oriola Marashi i jep fund fejesës me Eros Grezdën, zbulohen arsyet e ndarjes

Show Bizz

Nora befason me deklaratën e fundit