Show Bizz

Sa shumë ka shtuar peshë çika e Mimozës e Shkumbinit

Rozafa Kryeziu është vajza hasret e çiftit mjaftë të dashur për publikun, Mimoza e Shkumbin Kryeziu.
Ajo gjendet shpesh në krye të medieve rozë shkaku i postimeve të shumta që i bën në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse është e re në moshë, ajo ka arritur të ketë ndjekës të shumtë në llogaritë e saj duke u komentuar mjaftë për çdo lëvizje, ku edhe kësaj radhe ra ne sy me një detaj.

Me një pozë para pasqyrës vërehet që ka shtuar shumë peshë, e që duket se po i ka shumë hije.

E veshur me plot stil ajo dhe kështu po duket bukur apo?

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Capital T habit me veprimin ndaj Ledri Vulës: Artisti që kopjon më shumë

Show Bizz

Tuna merr vendimin e papritur për veten dhe karrierën e saj

Show Bizz

Afërdita Dreshaj përballet me këtë problem në shtatëzëni

Show Bizz

Kylie Jenner josh me format trupore në setin e ri fotografik