Show Bizz

Sa burra i kishte Tuna?

Tunes nuk ia ndien për asgjë…Këtë e thonë shumë njerëz që e njohin këngëtaren e famshme, shkruan “Kosovarja”.

 

E talentuar, me stil, por edhe eksplicite. Kjo është Tuna.

Gjuha e saj e mprehtë ka bërë që Tuna të pikaset. Ajo, nuk e ka problem të flasë, të thotë çka ndjen.

 

Por, edhe kur nuk i shkon në dashuri a martesë, ndahet pa problem. Ky është guxim, apo jo? Tuna, ishte e martuar dy herë dhe kishte disa lidhje të njohura për publikun.

 

Ajo, së fundi është ndarë edhe nga Patris Berisha, me të cilin ka një djalë dhe po thuhet se është në pritje të fëmijes së dytë, shkruan “Kosovarja”.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lajmërohet burri i Fjolla Morinës, me këtë foto u përgjigjet raportimeve për ndarje

Show Bizz

U largua nga “Për’puthen”, Ledjana merrë edhe një tjetër vendim drastik

Show BizzSport

Oriola Marashi i jep fund fejesës me Eros Grezdën, zbulohen arsyet e ndarjes

Show Bizz

Nora befason me deklaratën e fundit