Show Bizz

Sa bukur duket me këtë grim Mirsa

Mirsa Kerqeli është një ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore.

Në të shumtën e rasteve ajo kalon në lajm, duke tërhequr gjithmonë vëmendje të madhe, shkruan “Kosovarja”.

Me një grim të bukur dhe të thjeshtë, këngëtarja shfaqet mahnitëse në imazhin që ka publikuar së fundmi.

Për më shumë, e dëshmon imazhi në vijim.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Kim Kardashian u paralajmërua të mos bashkëpunonte me presidentin Trump

Show Bizz

Të gjithë sytë nga Kylie Jenner, kaq seksi ka kohë që se kemi parë

Show Bizz

Kështu mbrohen nga “syri i keq” Genta me turkun

Show Bizz

Zaimina Vasjari zbulon gjoksin, ‘aksidentalisht’ tregon se nuk ka veshur fare reçipeta