Show Bizz

Ryva Kajtazi ja bënë këtë dhuratë frizerit të njohur, Kacit

A e keni ditur që këngëtarja e njohur kosovare, Ryva Kajtazi, është kuzhiniere shumë e mirë?

Ajo, e ka kuzhinën pasion, madje gatuan në perfeksion, shkruan “Kosovarja”.

Miq të afërt të këngëtares tregojnë se ajo ja ka anën për gatime tradicionale, moderne, por edhe për ëmbëlsira dhe koktele.

Një tjetër pikë e fortë, është dekori që u bënë gatimeve të saj.

Ruva, ja ka dërguar si dhuratë një tortë të bërë me duart e saj, Kacit, bashkëpunëtorit dhe mikut të saj.

Ky i fundit e ka pranuar dhe treguar me kënaqësi befasinë e Ryves.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Konkurrenti i “Për’puthen” rrëfen si e humbi këmbën në aksident por nuk u dorëzua kurrë

LajmeShow Bizz

Sa kushton një bukë në Kosovë? Çudit Miss Tuti me përgjigjen

Show Bizz

Ky është personi që tentoi ta sulmonte Noizyn në sheshin Skënderbej

Show Bizz

Dardi i “It’s my love” po bëhet babë, zbulon gjininë e foshnjës