Lajme

Rufki Suma i çon ‘selam’ Ramiz Lladrovcit si kryetari më i mirë i zgjedhur

Performancën e kryetarit më të mirë për komunë, ministria e Pushtetit Lokal ia dha Ramiz Lladrovci të PDK-së, ndërsa Rufki Suma, kryetar i Hani të Elezit vendin e dytë.

Për këtë e ka përgëzuar Suma Lladrovcin, ani pse tha se nuk beson shumë të llogaritja e drejtë e performancës që bëhet.

“I urojmë sukses edhe Ramizit edhe të tjerëve. Nuk duhet të kemi inati pse një komunë shpallet e para, ne duhet t’i përgëzojmë kush do që shpallet komuna më e mirë, për shkak se ne të gjithë kemi qejf me qenë të parët, por nuk ekziston mundësia. Ne duhet të bëjmë gara për të mirën e qytetarëve dhe jo me akuzua dikë tjetër pse filani është i pari, pse i dyti”, ka thënë ai.

Për këto dhe gjëra të tjera mjaftë interesante që e karakterizojnë kryetarin Suma, ndiqeni intervistën:

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=313755983798912

Postime të ngjajshme
Lajme

Berisha i AAK-së tregon pse i hyri garës për kryetar të Pejës

Lajme

Parashikimi i motit për 5 ditë, ja sa pritet të zbresin temperaturat të premten

Lajme

Gazetarja shqiptare u bën thirrje kosovarëve të anulojnë pushimet në Shqipëri

Lajme

Policia arreston edhe një person pasi dyshohet për zjarrvënie