Lajme

Rruga në Sofali ka marrë një pamje të mjerueshme

Në lagjen “Sofalia” në Prishtinë rruga në të cilën kalojnë qindra vetura gjatë ditës është dëmtuar rruga kogja shumë.

Në bazë të fotografisë shihet se rruga në këtë pjesë ka marrë një pamje të mjerueshme.

Siç duket, Komuna e Prishtinës e ka harruar këtë pjesë të kryeqytetit./IO/

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Kryeministri Hoti i gëzohet fitores së Liverpoolit

Lajme

Këto qytete dhe fshatra do të mbesin nesër pa rrymë nga 7 deri në 8 orë

Lajme

Mali i Zi miraton ligjin për simbolet kombëtare, çfarë do të thotë kjo për shqiptarët

Lajme

Valbon Krasniqi: Situata më e qetë, por fundi i pandemisë duket se nuk është afër