Lajme

Rron Gjinovci e lëshon studion, Krasniqi e Ismaili nuk i përgjigjen në pyetje

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Aktivisiti qytetar, Rron Gjinovci, ka lëshuar studion e emisionit Pressing të televizionit T7 në shenjë proteste pasi që nënkryetarët e PDK’së, Memli Krasniqi dhe Uran Ismaili, nuk i përgjigjeshin atij në pyetjet e shtruara.

Rron Gjinovci, pyeti mysafirët se si mund ta luftojnë ata kapjen e shtetit kur Adem Grabovci është në Këshill Drejtues të Partisë Demokratike të Kosovës.

Sipas Gjinovcit, Adem Grabovci është “krye-kapësi i shtetit të Kosovës”

Gjinovci e lëshoi studion në shenjë proteste për shkak se nuk morri përgjigje nga të ftuarit.;

Në emisionin Pressing, sonte janë të ftuar Memli Krasniqi dhe Uran Ismaili, të cilët përballen përballë Lekë Musës, Blerim Velës, Rron Gjinovcit, Donika Eminit dhe Berat Buzhalës. /GazetaExpress

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat